De glimlach van onze klanten. Dat is waar onze vrijwilligers het voor doen! Vrijwilligers zijn niet meer weg te denken uit onze samenleving. Ook in onze organisatie leveren vrijwilligers een belangrijke bijdrage aan een positief woon- en leefklimaat van onze klanten.

Bij De Riethorst Stromenland werken ongeveer 800 vrijwilligers. Jong en oud. We kunnen echt niet zonder hen, ze bieden vaak net dat beetje extra. Onze vrijwilligers helpen bijvoorbeeld bij de maaltijden, wandelen of praten met onze klanten of lezen samen met hen de krant. Ook bij activiteiten en evenementen zijn vrijwilligers onmisbaar geworden.

Wil jij zorgen voor die glimlach?

Zou jij graag vrijwilligerswerk bij ons komen doen? Onze openstaande vacatures kun je vinden in ons vacatureoverzicht. Wil je vrijblijvend informeren naar de mogelijkheden? Neem dan contact op met de activiteitencoördinator van de locatie(s) waar je interesse naar uitgaat.

Aernswaert: Judith den Reijer | j.denreijer@drsn.nl | 06 22858389
Altenahove en Antonia: Lisanne van der Westen | l.westen@drsn.nl | 06 12092719
De Dotter en De Kloosterhoeve: Hans Donkers | h.donkers@drsn.nl | 06 23532894
De Lemmenskamp: Rita Vink | r.vink@drsn.nl | 06 10294720
De Riethorst: Ilse Heijne | i.heijne@drsn.nl | 06 20047704
De Stroming: Mieke Kuijsters | m.kuijsters@drsn.nl | 0416 315663
Goezate: Francisca Vos | f.vos@drsn.nl | 0183 662400 (receptie)
Mauritsstaete: Diana Eijkhout | d.eijkhout@drsn.nl | 06 20478488
Slotjesveste: Katinka van der Schans | k.vanderschans@drsn.nl | 06 53885024

We horen graag wat je wensen zijn!